گزارش تصویری شصت و هفتمین مراسم سالروز بنیاد مکتب پان ایرانیسم در تهران

مراسم گرامیداشت شصت و هفتمین سالروز بنیاد  مکتب پان ایرانیسم در پایگاه پندار شهر تهران برگزار شد.

در این مراسم که در تاریخ پانزدهم شهریور ماه برگزار شد جمع کثیری از اعضا و هواداران حزب پان ایرانیست از تهران و شهرستان ها شرکت کردند.

در این نشست پرشور سروران سعید جلیلیان، حسین شهریاری، فیروزی و حجت کلاشی به ایراد سخنرانی پرداخته و سرور مصطفی بادکوبه ای، شاعر برجسته ملی و علی نجفی، شاعر جوان ملی اشعاری برای حاضران خواندند.

همچنین  مدیریت برنامه با سرور هومن اسکندری بود و سرور هادی رسولی سرآغاز حزب پان ایرانیست را خواند و مراسم با اجرای موسیقی زنده پایان یافت.

گزارش تکمیلی این نشست به زودی منتشر خواهد شد.

در ادامه گزارش تصویری مراسم گرامیداشت شصت و هفتمین سالروز بنیاد مکتب پان ایرانیسم را مشاهده می کنید.

 

 

 

18-

 

24

 

08

 

09

 

18

 

12-

 

13-

 

10

 

07

 

16

 

23

 

01

 

21

 

06

 

22

 

13

 

25

 

26

 

11

 

27

 

 

 

 

 

3 دیدگاه

  1. واقعا که خجالت آوره! معنای پرچمتون رو میشه توضیح بدین؟ و همینطور سلام مدل نازی ها رو؟ واقعا که در قرن 21 هنوز مرتجعین نژاد پرستی مثل شما وجود داره و این شرم آوره!

  2. آقا پان ایرانیسم اونوقت یعنی چی؟ لطفا برام ایمیل کنین جوابتونو. خیلی علاقه دارم بدونم.

  3. خدا را دو صد مریبه شکر که داشته هاتان جز استوانه ای مبهم که از زبان اسیران به جبر نوشته شده و افسانه هایی از قومی خونریز و درنده خو بیش نیست و هر چه اکنون دارید از سخاوت عرب و ترک بوده که اجازه نشر فرهنگ توحشتان ارزانی تان کرده اند و شما را انسان دیده و مجال زیستتان داده اند غافل از اینکه این قوم ضعیف عقده حقارت دارد و زمانی بر ولی نعمتان خود خواهد شورید و هویت نداشته اش را با کمک یهودی به رخ دارایان خاهد کشید و سانسور دیگری ابزارش برای گسترش قدرتش خواهد بود اما بدانید که شما واکنشی هستید در برابر بزرگی دیگر تمدن ها و از خود هیچ ندارید . بقول خودتان فرومایگان

دیدگاه شما چیست؟

آدرس رایانامه شما نمایش داده نمی‌شود